Hackathon / Webinarium 1

Pierwsze webinarium dotyczące hackathonu Asseco CodePlay 2019 już za nami.

Można było się z niego dowiedzieć więcej na temat samego hackathonu oraz poznać reprezentantów drużyn, które zajęły pierwsze oraz drugie miejsce w czasie zeszłorocznego hackathonu. Panowie opowiedzieli o swoich doświadczeniach z hackathonu a także o tym, czym obecnie zajmują się w Asseco Innovation Hub. Warto było posłuchać, ponieważ w tym roku zmieniają koszulki i z uczestników stają się mentorami w edycji 2019. Mentorzy będą pomagać i obserwować Wasze prace. Żadnego pytania nie pozostawią bez odpowiedzi. Oprócz tego w czasie webinarium można było otrzymać sporą dawkę informacji praktycznych i organizacyjnych od szefa Asseco Innovation Hub, z którym laureaci hackatonu, którzy zdecydują się na rozwijanie pomysłu w Asseco Innovation Hub, będą pracować na co dzień.

Dla tych, którzy się spóźnili, mamy dobrą informację. Nagranie webinarium jest dostępne tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=VCIxRKq8688

Już 8.10.2019 kolejne webinarium tym razem poświęcone API bankowemu. Będzie można uzyskać informacje jakie API udostępniliśmy i w jaki sposób najlepiej je wykorzystać podczas pracy nad własnym projektam. Warto skorzystać z tej możliwości, aby jak najlepiej przygotować się do udziału. A jest o co walczyć. Nagrody finansowe i zaproszenie do programu inkubacji w Asseco Innovation Hub to świetny start własnego pomysłu pod patronatem i z pomocą największej formy IT w Polsce.

Komentowanie zostało wyłączone.