MVP w trzech projektach

Po trzech miesiącach inkubacji w Asseco Innovation Hub zakończyliśmy etap MVP (minimum viable product) trzech projektów. Dzisiaj, w czasie ShowMe Day, zespoły podsumowały swoje wysiłki, prezentując rezultaty przed komisją. Prezentacje składały się z trzech elementów – pokazu live demo, omówienia jak to zostało zrobione oraz planu na komercjalizację.

Po naradzie komisji, dwa rozwiązania otrzymały nominacje do 6 miesięcznego etapu akceleracji, w czasie którego staną się w pełni komercyjnymi rozwiązaniami. W tym czasie Asseco będzie stopniowo ograniczać swoją rolę mentorską a wzmacniać rolę wspierającą komercjalizację i sprzedaż produktów. W czasie 6 miesięcznego etapu akceleracji zespoły mogą liczyć na wsparcie finansowe, organizacyjne i merytoryczne. Po zakończeniu akceleracji mają uzyskać samodzielność jako spółki w grupie kapitałowej Asseco.

Z przyjemnością informujemy, że zespołami, które uzyskały nominację do etapu akceleracji są NavySol z rozwiązaniem do cyfryzacji faktur i rachunków oraz VivicLabs i ich bankowy voicebot.

Komentowanie zostało wyłączone.